Cappuccino jedným dotykom!

SAECO Royal One Touch Cappuccino

Príprava cappuccina nikdy nebola jednoduchšia! Cappuccino s lahodnou, dlhotrvajúcou penou pripravíte teraz jediným dotykom!

Gaggia Accademia

NAŠA EXKLUZÍVNA NOVINKA

Exkluzívny kávovar s krásnym, elegantným dizajnom. Lahodné cappuccino s krémovou penou pripravíte jednoducho vďaka systému pre automatickú prípravu mliečnej peny. Prehľadnosť voľby nápojov uľahčuje LCD displej a One touch panel s Vašimi obľúbenými nápojmi.

Saeco Aulika

NOVINKA: TERAZ UŽ AJ S PRIPOJENÍM NA VODU!

VYSOKO VÝKONNÝ automatický kávovar disponuje UZAMYKATEĽNÝMI zásobníkmi a priestormi s nastavením. Espresso a kávové špeciality JEDNÝM DOTYKOM! Možnosť nastavenia kreditového systému pre kontrolu odberu kávy.  

Dávkovače vody Cosmetal

Prístup k čerstvej pitnej vode kdekoľvek!

Modely RIO umožňujú dávkovať filtrovanú chladenú, nechladenú a horúcu vodu a tak jednoducho zabezpečiť pitný režim v akejkoľvek prevádzke. Dávkovače sú pripojiteľné na pevný zdroj vody. 

Aroma Compact SE 200

Pákový kávovar SAECO

Pokročilá technológia Aroma v elektronickej verzii: prináša profesionálny výkon a pritom zaberá len malý priestor. SE 100 a SE 200 sú vybavené elektronickým predhriatím plochy pre uskladnenie šálok a elektronicky nastaviteľné porcie. Espresso kávovary Saeco - Office Coffee System

Riešenie pre každú firmu!

Espresso kávovary Saeco - Office Coffee System

ECO-CUPs nájdete hneď vo viacerých štýlových prevedeniach. Hľadajte v našich nápojových automatoch Bianchi odkaz na poháriku, ktorý Vás poteší!

Davital, s.r.o.

Kompletné služby pre nápojové systémy podľa Vašich požiadaviek. Nápojové a tovarové automaty - espresso kávovary Saeco a Gaggia - riešenie pitného režimu.

Davital, s.r.o.

Chyba
  • Chyba nahrávania údajov kanála noviniek
Registrácia používateľa
 
alebo Zrušiť