Cappuccino jedným dotykom!

SAECO Royal One Touch Cappuccino

Príprava cappuccina nikdy nebola jednoduchšia! Cappuccino s lahodnou, dlhotrvajúcou penou pripravíte teraz jediným dotykom!

Gaggia Accademia

NAŠA EXKLUZÍVNA NOVINKA

Exkluzívny kávovar s krásnym, elegantným dizajnom. Lahodné cappuccino s krémovou penou pripravíte jednoducho vďaka systému pre automatickú prípravu mliečnej peny. Prehľadnosť voľby nápojov uľahčuje LCD displej a One touch panel s Vašimi obľúbenými nápojmi.

Saeco Aulika

NOVINKA: TERAZ UŽ AJ S PRIPOJENÍM NA VODU!

VYSOKO VÝKONNÝ automatický kávovar disponuje UZAMYKATEĽNÝMI zásobníkmi a priestormi s nastavením. Espresso a kávové špeciality JEDNÝM DOTYKOM! Možnosť nastavenia kreditového systému pre kontrolu odberu kávy.  

Dávkovače vody Cosmetal

Prístup k čerstvej pitnej vode kdekoľvek!

Modely RIO umožňujú dávkovať filtrovanú chladenú, nechladenú a horúcu vodu a tak jednoducho zabezpečiť pitný režim v akejkoľvek prevádzke. Dávkovače sú pripojiteľné na pevný zdroj vody. 

Aroma Compact SE 200

Pákový kávovar SAECO

Pokročilá technológia Aroma v elektronickej verzii: prináša profesionálny výkon a pritom zaberá len malý priestor. SE 100 a SE 200 sú vybavené elektronickým predhriatím plochy pre uskladnenie šálok a elektronicky nastaviteľné porcie. Espresso kávovary Saeco - Office Coffee System

Riešenie pre každú firmu!

Espresso kávovary Saeco - Office Coffee System

ECO-CUPs nájdete hneď vo viacerých štýlových prevedeniach. Hľadajte v našich nápojových automatoch Bianchi odkaz na poháriku, ktorý Vás poteší!

Davital, s.r.o.

Kompletné služby pre nápojové systémy podľa Vašich požiadaviek. Nápojové a tovarové automaty - espresso kávovary Saeco a Gaggia - riešenie pitného režimu.

Davital, s.r.o.

Chyba
  • Chyba nahrávania údajov kanála noviniek

Servis kávovarov Saeco a Gaggia

Spoločnosť DAVITAL, s.r.o. poskytuje odborný servis automatických a profesionálnych kávovarov značiek Saeco a Gaggia.

 

Servis kávovarov Saeco a Gaggia

Poruchu kávovaru diagnostikujeme v našom servisnom stredisku. Pri prevzatí kávovaru zákazníkovi vystavíme preberací doklad s kontaktnými údajmi zákazníka, našej spoločnosti a informáciami o nahlásenej poruche kávovaru.
Po následnej diagnostike poruchy kávovaru zákazníka telefonicky informujeme o rozsahu potrebnej opravy, zistenej poruche kávovaru, cene za opravu (cena náhradných dielov a cena práce) a predpokladanej dĺžke opravy. Zákazník sa následne rozhodne, či kávovar nechá opraviť. V prípade, že sa rozhodne kávovar neopraviť, spoplatňuje sa diagnostika poruchy kávovaru. Diagnostika je bezplatná v prípade vykonania opravy v našom servisnom stredisku.

 

Záručný servis kávovarov Saeco a Gaggia

Spoločnosť DAVITAL, s.r.o. poskytuje záručný servis automatických a profesionálnych kávovarov Saeco a Gaggia. Počas trvania záruky zákazníkom poskytujeme technickú podporu a bezplatný servis. V prípade poruchy, zákazník môže zistenú poruchu kávovaru konzultovať telefonicky, kedy sa pokúsime otázkami a využitím funkcií kávovaru odhaliť a vyriešiť poruchu kávovaru. V prípade, že sa takýmto spôsobom poruchu nepodarí odstrániť, diagnostikujeme ju v našom servisnom stredisku.

 

Údržba kávovarov Saeco a Gaggia

Pri kúpe kávovaru z našej spoločnosti budete oboznámení o nutnosti pravidelnej údržby. Základná údržba zahŕňa pravidelné dopĺňanie kávy, vody a vysypávanie kávového odpadu. Odporúčame jeden krát týždenne vyčistiť lisovaciu jednotku pod prúdom tečúcej vody.
Dekalcifikácia kávovaru sa vykonáva po pretečení určitého množstva vody cez systém kávovaru použitím dekalcifikačného prípravku na odstránenie usadeného vodného kameňa. Prečistenie lisovacej jednotky odmasťovacou tabletou je odporučené približne raz polročne/ ročne v závislosti od obsahu kávových olejov v používanej káve.
Automatický kapučinátor alebo parnú trysku je potrebné po každom použití prepláchnuť vodou. V prípade, že po prepláchnutí príslušenstva ostanú zvyšky nečistôt, použite pre vyčistenie prípravok na čistenie kapučinátora. Čistiace prípravky potrebné k pravidelnej údržbe kávovaru si môžete zakúpiť priamo u nás.

 

Kontrola a nastavenia kávovarov Saeco a Gaggia

V prípade, že zákazník nie je spokojný s kvalitou pripravovanej kávy, je možné skontrolovať mletie pripravovanej kávy. Kávovar umožňuje nastaviť mletie a u niektorých modelov kávovarov aj gramáž namletej kávy. V prípade, že káva natečie rýchlo, je vodavá, má slabú alebo žiadnu cremu, mletie kávovaru je nastavené na hrubo – je potrebné ho zjemniť. A naopak, ak káva tečie dlho (kvapká) a má tmavú cremu kávovar má nastavené príliš jemné mletie.

 

Náhradné diely a inštalácie kávovarov Saeco a Gaggia

Naša spoločnosť ponúka možnosť inštalácie profesionálnych a vendingových technológií. V prípade potreby zabezpečujeme technický materiál potrebný k inštalácií. Ponúkame na predaj široký sortiment náhradných dielov automatických a profesionálnych kávovarov značiek Saeco a Gaggia.

 

Zaškolenie Vášho personálu

Pri zakúpení automatického kávovaru Saeco OCS Vás informujeme o základnej obsluhe, pravidelnej údržbe a nastaveniach. V prípade záujmu o zložitejšiu profesionálnu alebo vendingovú technológiu je možné Váš personál zaškoliť. Zaškolenie personálu v tomto prípade zahŕňa základnú obsluhu, údržbu a programovanie.