Cappuccino jedným dotykom!

SAECO Royal One Touch Cappuccino

Príprava cappuccina nikdy nebola jednoduchšia! Cappuccino s lahodnou, dlhotrvajúcou penou pripravíte teraz jediným dotykom!

Gaggia Accademia

NAŠA EXKLUZÍVNA NOVINKA

Exkluzívny kávovar s krásnym, elegantným dizajnom. Lahodné cappuccino s krémovou penou pripravíte jednoducho vďaka systému pre automatickú prípravu mliečnej peny. Prehľadnosť voľby nápojov uľahčuje LCD displej a One touch panel s Vašimi obľúbenými nápojmi.

Saeco Aulika

NOVINKA: TERAZ UŽ AJ S PRIPOJENÍM NA VODU!

VYSOKO VÝKONNÝ automatický kávovar disponuje UZAMYKATEĽNÝMI zásobníkmi a priestormi s nastavením. Espresso a kávové špeciality JEDNÝM DOTYKOM! Možnosť nastavenia kreditového systému pre kontrolu odberu kávy.  

Dávkovače vody Cosmetal

Prístup k čerstvej pitnej vode kdekoľvek!

Modely RIO umožňujú dávkovať filtrovanú chladenú, nechladenú a horúcu vodu a tak jednoducho zabezpečiť pitný režim v akejkoľvek prevádzke. Dávkovače sú pripojiteľné na pevný zdroj vody. 

Aroma Compact SE 200

Pákový kávovar SAECO

Pokročilá technológia Aroma v elektronickej verzii: prináša profesionálny výkon a pritom zaberá len malý priestor. SE 100 a SE 200 sú vybavené elektronickým predhriatím plochy pre uskladnenie šálok a elektronicky nastaviteľné porcie. 
Chyba
  • Chyba nahrávania údajov kanála noviniek

Showroom

Prezentačná miestnosť

Univerzálna prezentačná miestnosť technológií Saeco a Gaggia vending&professional - jediná na Slovensku!

Prezentačná miestnosť

Predvádzanie technológií

Rad mechanických, automatických a pákových kávovarov značiek Saeco a Gaggia vending&professional Vám predvedieme priamo v našej prezentačnej miestnosti.

Predvádzanie technológií

Zákaznícka podpora

Zariadenia si môžu naši klienti vyskúšať ešte pred zakúpením. Odborné poradenstvo zabezpečuje školený personál.

Zákaznícka podpora

Príjemné prostredie

Pri zariaďovaní prezentačnej miestnosti bol dôraz kladený na eleganciu, profesionalitu a útulnosť. Miestnosť je vhodná na usporiadanie prezentačných podujatí, spoločenských podujatí akými sú recepcia alebo čaša vína, či rôzne degustačné podujatia.

Príjemné prostredie

Profesionálne vybavenie

Doplnky a dostupné vybavenie zaručuje pre našich ako aj Vašich školiteľov profesionálne lekcie prípravy kávy.

Profesionálne vybavenie

Podpora predaja

Showroom je vhodný aj pre dodávateľov kávového sortimentu a zariadení. Pozvite svojich klientov na predvádzanie Vami dodávaných tovarov v profesionálne vybavenej prevádzke.

Podpora predaja

Školenia baristov

Trénujte budúcich baristov pomocou profesionálnych pákových espresso kávovarov.

Školenia baristov

Degustácie

Pozvite svojho obchodného partnera na degustáciu rôznych druhov káv pripravených rôznymi technológiami značiek Saeco a Gaggia vending&professional.

Degustácie